Carmotion Polska sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się polska firma, której głównym przedmiotem działalności jest opracowanie, produkcja i dystrybucja wysokiej jakości akcesoriów do samochodów osobowych i ciężarowych. Oferujemy produkty pod naszymi własnymi markami handlowymi - CARMOTION oraz VISION, jak również jesteśmy dystrybutorem wielu produktów znanych i cenionych marek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dokładamy wszelkich starań aby ciągle poprawiać jakość i wygląd produktów oraz ich opakowań.

Pracujemy nad rozwojem sieci dystrybutorów, tak aby dotrzeć do nowych terytoriów i być bliżej klienta.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że naszych założeń nie da się natychmiast zrealizować, dlatego jesteśmy nastawieni na ciągłą, konsekwentą pracę i budowanie długoterminowych relacji ze wszystkimi naszymi dostawcami, partnerami i klientami.

Opierając się na strategii rozwoju firmy, który ma być dynamiczny i nowoczesny, staramy się być otwarci na wszystko nowe i wrażliwi na potrzeby naszych klientów i partnerów. Każda wskazówka bądź uwaga dotycząca naszych produktów oraz jakości obsługi jest wnikliwie analizowana i we właściwy sposób adaptowana.

Zapraszamy do współpracy!