Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą, której głównym przedmiotem działalności jest opracowanie, produkcja i dystrybucja wysokiej jakości akcesoriów do samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Od początku istnienia firma działa w obrębie branży motoryzacyjnej. Ukierunkowanie na akcesoria samochodowe nastąpiło w roku 2003, kiedy jeszcze pod nazwą JAMAX rozpoczęliśmy ich sprzedaż detaliczną, głównie za pośrednictwem różnego rodzaju serwisów internetowych. W ciągu kilku lat udało nam się rozwinąć sprzedaż na tyle mocno, że zaopatrywanie się w produkty u wielu krajowych i zagranicznych dostawców przestało być dla nas wystarczające. W roku 2007 nawiązaliśmy współpracę z różnymi fabrykami w kraju i za granicą aby zaspokoić zapotrzebowanie ilościowe oraz asortymentowe.

W 2010 roku, po osiągnięciu szczytowych wyników w handlu internetowym podjęliśmy decyzję o stopniowym zamknięciu tego kanału sprzedaży i przejściu na model dystrybucyjny. W 2012 roku firma zmieniła nazwę, powstała marka CARMOTION. Dynamicznie rozwijając ofertę produktową pilnowaliśmy jednocześnie, aby relacja między dobrą jakością produktów i ich ceną była na jak najwyższym poziomie. Okazało się to słuszną strategią, która stała się naszym mottem na przyszłość.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na dobrej jakości elementy oświetlenia, jeszcze w tym samym, 2012 roku, powstała marka VISION, pod którą do dziś oferujemy żarówki halogenowe, ksenonowe, diodowe oraz różnego rodzaju produkty peryferyjne jak gniazda żarówek, okablowanie i osprzęt oświetlenia ksenonowego itp.

Uważnie obserwując rynek i słuchając zapytań naszych Klientów przez kolejnych kilka lat stale rozwijaliśmy ofertę produktową. Wraz z odmładzaniem pojazdów jeżdżących po drogach w naszym kraju znacznie wzrosło zapotrzebowanie na produkty premium. Szczególnie ważnym elementem codzienności każdego kierowcy stały się wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne. Znacząco wzrosło zapotrzebowanie na akcesoria wspierające urządzenia mobilne w podróży. Naszą odpowiedzią jest stworzona w 2018 roku marka WAYME, która oferuje produkty najwyższej jakości, niczym nie ustępujące znanym globalnym markom, wspomagające użytkowanie wielorakich urządzeń mobilnych w samochodzie i nie tylko.

Na przestrzeni lat dystrybuowaliśmy pióra wycieraczek szyb samochodowych różnych marek. Wielokrotnie ścieraliśmy się z problemami jakościowymi oraz działaniami handlowymi naszych dostawców, które nie zawsze szły w parze z naszą ideą. Dlatego na początku 2018 roku wprowadziliśmy na rynek pióra wycieraczek BLOOM - naszej kolejnej marki własnej.

Oferujemy blisko 5000 produktów, w tym pod naszymi własnymi markami handlowymi - CARMOTION, VISION, BLOOM oraz WAYME, jak również jesteśmy dystrybutorem wielu produktów znanych i cenionych marek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dokładamy wszelkich starań aby ciągle poprawiać jakość i wygląd produktów oraz ich opakowań.

Pracujemy nad rozwojem sieci dystrybutorów, tak aby dotrzeć do nowych terytoriów i być bliżej Klienta.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że naszych założeń nie da się natychmiast zrealizować, dlatego jesteśmy nastawieni na ciągłą, konsekwentną pracę i budowanie długoterminowych relacji ze wszystkimi naszymi Dostawcami, Partnerami i Klientami.

Opierając się na strategii rozwoju firmy, który ma być dynamiczny i nowoczesny, staramy się być otwarci na wszystko nowe i wrażliwi na potrzeby naszych Klientów i Partnerów.