WYBIERZ DOŚWIADCZENIE

Mamy blisko 20 lat doświadczenia w handlu akcesoriami samochodowymi. Od 2012 roku skupiliśmy się na modelu dystrybucyjnym opartym na towarach produkowanych dla nas w wielu fabrykach na świecie. Nasze produkty można znaleźć w hurtowniach, sklepach oraz stacjach paliw na terenie całej Polski oraz w kilku krajach Europy. Koncentrujemy się na obsłudze rynku tradycyjnego, nie jesteśmy bezpośrednim ani masowym dostawcą żadnej z sieci hipermarketów, co jest niewątpliwie dużym atutem w oczach naszych obecnych oraz przyszłych Partnerów handlowych z rynku tradycyjnego. Dzięki wytrwałym i sumiennym działaniom, dbając o najmniejsze szczegóły, wypracowaliśmy model obsługi, który doceniają wszyscy nasi Klienci.

WYBIERZ JAKOŚĆ

Starannie dobieramy fabryki w których produkowane są nasze towary. Zanim produkt trafi do oferty, jest skrupulatnie sprawdzany tak, aby zadowolił każdego naszego Klienta atrakcyjnym wyglądem, jakością oraz ceną. Nasze produkty wyróżnia także dbałość o merytoryczne treści na opakowaniach oraz instrukcjach obsługi w kilku językach. Nieustannie monitorujemy jakość produktów oraz obsługi, a po wykryciu jakichkolwiek niedociągnięć dokładamy wszelkich starań, aby je jak najszybciej wyeliminować. 

WYBIERZ TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Dysponujemy własną, dużą przestrzenią magazynową oraz doświadczoną kadrą magazynową, dzięki czemu produkty są we właściwy sposób przechowywane. Dążąc do doskonałości wypracowaliśmy model pracy naszego działu logistycznego, który zapewnia szybkie dostawy solidnie zapakowanych towarów. Warto podkreślić, że 99% zamówień realizowanych jest w ciągu zaledwie 24 godzin, tj. zamawiasz dziś do godziny 12:00, jutro masz towar. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi, które dostosowały się do naszych standardów, dzięki czemu bardzo rzadko zdarzaja się problemy z nieterminowością dostaw lub uszkodzeniami przesyłek.

WYBIERZ SZEROKI ASORTYMENT PRODUKTÓW

Z roku na rok rozwijamy naszą ofertę produktową. Zaczynaliśmy od... 150 produktów... w chwili obecnej przekroczyliśmy 3000. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i cenionych w Polsce i na świecie marek, takich jak Dr. Marcus (zapachy oraz kosmetyki samochodowe), Versaco (kołpaki na koła samochodowe), Ogniochron (gaśnice i apteczki), produktów dla dzieci z motywami bajek Disney'a (osłonki i rolety na szyby, poduszki podróżne, osłony na fotele), CarPlan (kosmetyki oraz chemia samochodowa) oraz wielu innych. Zdecydowaną większość naszego asortymentu oferujemy pod markami własnymi: Carmotion (różnego rodzaju akcesoria samochodowe), Vision (elementy oświetlenia samochodowego), BLOOM (pióra wycieraczek samochodowych), MYWAY (akcesoria wspierające urządzenia mobilne w podróży i nie tylko). Na tym jednak nie poprzestajemy, mamy wiele pomysłów, które planujemy stopniowo wdrażać w życie i wprowadzać do oferty wiele ciekawych produktów.

WYBIERZ WYKWALIFIKOWANĄ I FACHOWĄ OBSŁUGĘ

Dokładamy wszelkich starań, aby standardy obsługi były jak najwyższe. Nasi Przedstawiciele Handlowi to doświadczeni i dynamiczni ludzie, specjaliści w swojej dziedzinie. Doskonale znają ofertę produktową firmy. Dzięki temu, że działają w ściśle określonych regionach, dobrze znają potrzeby rynku. Jednym z podstawowych wyznaczników prawidłowego funkcjonowania naszej firmy jest budowanie relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.


WYBIERZ NOWOCZESNY SYSTEM INFORMATYCZNY

Wdrażamy nowoczesny serwis internetowy, który umożliwia wygodne i szybkie wyszukiwanie produktów i podgląd informacji o każdym z nich - zdjęcia, opisy, najważniejsze dane logistyczne. Naszym stałym Klientom udostępniamy najnowocześniejszy system B2B, dzięki któremu mogą o dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na Świecie z dostępem do sieci Internet zapoznawać się na bieżąco z naszymi produktami, ofertami i promocjami, składać zamówienia, pobierać dokumenty handlowe, generować foldery ofertowe itp. Wraz z uruchomieniem najnowszej wersji systemu Klienci uzyskali jeszcze więcej możliwości - w końcu możliwa jest integracja z dowolnym systemem sprzedaży, możliwy jest import / eksport zamówień i dokumentów handlowych w niezliczonych formatach itp.