Firma Carmotion Polska ma ugruntowaną, mocną pozycję na rynku akcesoriów samochodowych w Polsce i na coraz szerszych rynkach zagranicznych. Jesteśmy stosunkowo młodym przedsiębiorstwem, nasze początki to 2004 rok. Zaczynaliśmy jako firma złożona z 3 osób z malutkim zapleczem biurowo magazynowym i przeszliśmy wiele etapów rozwoju aż do obecnego, kiedy zatrudniamy kilkadziesiąt osób i zajmujemy kilka tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowych. Wciąż mamy wiele planów do zrealizowania i mnóstwo pomysłów na dalszy rozwój.

Dążąc do realizacji założonych celów rozwojowych firma Carmotion Polska stara się budować zespoły pracowników oraz współpracowników z osób, które cechują się profesjonalizmem, doświadczeniem, kreatywnością oraz zaangażowaniem. Wychodzimy z założenia, że pozycja jaką firma osiągnęła do tej pory wynika przede wszystkim z determinacji i oddania naszych Pracowników. Jednocześnie dbamy o to, aby unikać kontrastów w poziomie obłożenia zadaniami osób na poszczególnych stanowiskach tak, aby każdy czuł się jednakowo odpowiedzialny za siebie i każdego innego Pracownika nawzajem. Stawiamy przede wszystkim na świadomą współpracę między zespołami i działami. Efekty pracy każdego z naszych Pracowników są w perspektywie czasu fizycznie namacalne, co niewątpliwie daje osobistą satysfakcję i motywację do dalszej aktywności.


Jeśli posiadasz doświadczenie handlowe i/lub techniczne w branży motoryzacyjnej i profil naszej działalności przypadł Ci do gustu - prześlij nam swoje CV z krótkim opisem pomysłu na siebie w naszej firmie nawet jeśli w danym momencie nie publikujemy oferty pracy na konkretne stanowisko.